Mitsubishi ZSX
Mitsubishi ZSX
M i t s u b i s h i   Z S X

SRK-ZSX — сучасний, добре продуманий кондиціонер настінного типу, більш відомий як серія Diamond

Де придбати Опт для дилерів

MHI ZSX сучасний настінний кондиціонер преміум класу, що має бездоганний дизайн, багатий функціонал та неймовірну продуктивність
MITSUBISHI ZSX

SRK-ZSX – сучасний, добре продуманий кондиціонер настінного типу серії Diamond від Mitsubishi. Однією з основних переваг SRK-ZSX як для користувача, так і для навколишнього середовища є досягнення найвищого класу європейської сезонної енергоефективності (A+++) в режимах роботи на охолодження та нагрівання.

Нова серія Hi-End Inverter Diamond здатна забезпечити максимальний комфорт для користувача, а витончений європейський дизайн кондиціонера стане чудовим доповненням до будь-якого інтер’єру.

Де придбати
Головні переваги
Inverter
РОЗПОДІЛ ПОВІТРЯ ПО ВСІЙ КІМНАТІ 3D AUTO знижує ризик застудитися до майже до 0. При виборі широкого потоку відсутність протягів досягається хитанням жалюзі вгору-вниз і вправо- вліво: повітря кондиціонера тут же змішується з кімнатним. В інших програмах потік прохолодного повітря може подаватися за рівнем стелі, не потрапляючи на людину. А тепле повітря, навпаки, прямує вниз, на рівень підлоги.
R-32
КЕРУВАННЯ ЧЕРЕЗ WI-FI (опція) Кондиціонерами можна керувати прямо зі свого смартфону або планшета через Wi-Fi. Для активації опції у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер, а на смартфон – мобільне застосування.
рівень шуму всього 19 дБА
ДУЖЕ ТИХІ Практично безшумний: внутрішній блок працює так тихо, що нічим не видає своєї присутності з рівнем шуму всього 19 дБА.
Flash Streamer
ЕКОНОМІЧНІ Кондиціонери серії SRK-ZSX – рекордсмени галузі за показником сезонної енергоефективності. Рівень енергозбереження значно перевершує стандартний А-клас і відповідає значенню «А+++». На кожен витрачений кіловат електроенергії спліт-система виробляє до 10,3 кВт холоду!
Flash Streamer
ЗНИЩУЮТЬ АЛЕРГЕНИ ТА БОРЮТЬСЯ З НЕПРИЄМНИМИ ЗАПАХАМИ Кондиціонери серії SRK-ZSX оснащені унікальною потужною антиалергенною системою очищення, яка дезактивує більшість побутових алергенів. Із сторонніми запахами бореться багаторазовий фотокаталітичний дезодоруючий фільтр.
Flash Streamer
ЧЕРГОВЕ ОПАЛЕННЯ NIGHT SETBACK У режимі Night Setback (чергове опалення) кондиціонер не дозволить температурі в приміщенні опуститися нижче 10 °С. Функція особливо актуальна в заміських будинках, де з її допомогою приміщення не втратить тепло і не промерзне. Основне завдання режиму – забезпечення енергозбереження в холодну пору року, коли господарів немає вдома.
Всі особливості та функції

Випускається в 3-х колірних варіантах.
Користувачі можуть обрати один з трьох кольорів (білий, титановий, та чорно-білий).

  • SRK20-60ZSX-W
  • SRK20-60ZSX-WT
  • SRK20-60ZSX-WB
Де придбати
Дизайн, відзначений нагородою:
Design Award 2017
SRC20-60ZSX-outdor

Зовнійній блок MHI ZSX міцний та компактний, легко встановлюються на даху, на зовнішній стіні будинку або терасі. Всі блоки оснащені теплообмінником з антикорозійною обробкою, здатним витримати найсуворіші погодні умови. Друкована плата зовнішнього блоку має захисне покриття. Вона служить довше завдяки підвищеній стійкості до вологи. Решітка радіальної форми була розроблена, щоб ефективно направляти повітряний потік за межі блоку уздовж решітки.

Для уникнення порушення спокою через робочий шум компресора, його ретельно ізолюють якісним звукопоглинальним матеріалом і встановлюють на гумові поглиначі. Завдяки своїй тришаровій ізоляції, шум компресора знижується до абсолютного мінімуму з урахуванням не лише самого шуму, але й вібрації, яку може створювати працюючий компресор. Зменшене навантаження на двигун і вентилятор сприяє підвищенню енергоефективності і більш тихій роботі. Моделі ZSX додатково оснащені «тихим» режимом роботи зовнішнього блоку тож його робота не заважатиме сусідам.

Де придбати
Зовнішній блок
Mitsubishi SRC
Пульт дистанційного
керування

Настінний блок має бездротовий інфрачервоний пульт дистанційного керування. Пульт має зручний дизайн, а великі кнопки дозволяють швидко зробити всі необхідні налаштування: температури, швидкості обертання вентилятора, режиму роботи (нагрівання або охолодження). Серед основних переваг – налаштування енергозберігаючого режиму (еко-режиму), функція щотижневого таймера, який налаштовується під ваші запити, тихий режим роботи (безшумна робота кондиціонера у нічний час) та низький рівень шуму.

Де придбати
Mitsubishi ZSX Remote Control
Mitsubishi ZSX Remote Control
Mitsubishi ZSX Residential Controller
Керування через
WiFi

Керуй прямо зі свого смартфона або планшета з будь-якого місця в світі

Для активації у внутрішній блок необхідно встановити інтерфейс-адаптер

Зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс

1

Різні режими роботи

2

Обирай температуру

3

Керуй положенням жалюзі

4

Регулюй швидкість повітряного потоку

Модельний ряд Mitsubishi ZSX

Широкий диапазон холодо- та теплопродуктивності.
Оберіть модель, що відповідає потребам саме вашого приміщення.

Документація
Де придбати