Група компаній Systemair включає компанію Frico з широким модельним рядом обігрівального обладнання, яке складається з повітряних завіс, теплових вентиляторів та інфрачервоних обігрівачів та призначено як для створення, так і для збереження комфортного внутрішнього клімату за оптимальних витрат енергії.

Наші повітряні завіси, незалежно від того, холодне або тепле повітря ми хочемо зберегти всередині приміщення, забезпечують ефективний поділ середовищ з різними температурами за мінімального власного енергоспоживання.

Принцип дії наших інфрачервоних обігрівачів аналогічний процесу передачі тепла від Сонця, при якому теплове випромінювання не поглинається повітрям і вся енергія від приладів без втрат досягає поверхонь, що обігріваються, і людей в зоні їх дії, а це дозволяє знизити середню температуру повітря в приміщенні без погіршення.

Порівняно з іншими видами обладнання, наші теплові вентилятори міцні, надійні і є практичними та недорогими приладами з найменшою вартістю обладнання на одиницю потужності.

Frico