Про компанію

Про компанію


Працювати чесно та прозоро  запорука успішного ведення бізнесу, що дозволило нашій компанії стати одним з лідерів кліматичного ринку України. Це доводять понад 700 клієнтів з усіх куточків України, що обирають нас повторно щодня.                                                           Вікторія Гріценко    Генеральний директор компанії  ТОВ «Сан-Айс»


Ми з повагою ставимось до наших партнерів, забезпечуємо вигідні умови співпраці для дилерів та турбуємося про кінцевого споживача, співпрацюючи лише з відомими та перевіреними часом виробниками.

Наші принципи непохитні з 2005 року, в якому була заснована компанія. З того часу ми приймаємо активну участь у формуванні українського ринку кліматичного обладнання.

З початку 2005 року ми є офіційним дилером кліматичного обладнання «Mitsubishi Heavy Industries Air Conditioning Europe», а з 2022 року ми стали ексклюзивним офіційним дилером в Україні !

Побутові спліт-системи та напівпромислові кондиціонери нашого власного бренду «Galactic» давно заслужили довіру серед українців.

Ми є постачальниками кондиціонерів, вентиляційного та опалювального обладнання марок «Clint»«Systemair»«Remak» та «Frico».

Якщо вам необхідно вигідне, якісне та ефективне кліматичне рішення для будь-якого приміщення  ви звернулись за адресою!

З 2005 року ми співпрацюємо з найкращими спеціалістами у своїй галузі. Наша команда  професіонали, які щодня допомагають втілювати десятки цікавих та складних кліматичних проєктів.
Працювати з компанією ТОВ «Сан-Айс» вигідно!