Наші Бренди

Компанія «SUN-ICE» — це постачальник інноваційного та екологічно безпечного промислового, комерційного та побутового обладнання. Ми офіційний дистриб’ютор провідних світових виробників і поставляємо тільки високотехнологічне, найкраще у своєму сегменті кліматичне обладнання.


Mitsubishi Heavy


Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems, Ltd. - Компанія, яка з року в рік формує тренди на ринку кондиціювання. Крім класичних побутових та напівпромислових спліт-систем, VRF-систем, центральних кондиціонерів для цілих будівель та мікрорайонів компанія виробляє кондиціонери для авторефрижераторів, автомобілів, а також промислових та морських контейнерів. Випустивши перший напівпромисловий кондиціонер DP-S в 1953, Mitsubishi Heavy Industries Thermal Systems назавжди вписала своє ім'я в історію індустрії клімату. У 1956 році був випущений перший моноблочний віконний кондиціонер, у 1959 – представлена ​​перша в Японії спліт-система SR1AW, у 1979 – розроблено перший у світі касетний кондиціонер. У розробці та виробництві кондиціонерів використовуються напрацювання та технології з інших галузей діяльності компанії: виробництва побутової та промислової техніки, аерокосмічних систем, енергетичного обладнання. Move the world forward (рухати світ вперед) – стратегія компанії, яка втілюється у кожному виробленому продукті.

Galactic


Galactic – перший в Україні бренд кондиціонерів, адаптований до погодних умов нашої країни. Територія України знаходиться в 4-х кліматичних областях, які суттєво відрізняються одна від одної. Ми звернули увагу, що лемку з Івано-Франківської області, одеситу з Дерибасівської та киянину з мегаполісу потрібні різні кліматичні рішення для створення комфортної температури вдома чи на роботі. Обладнання, розраховане на український клімат має витримувати різку зміну температури та вологості. Найкращі дизайнери та інженери з 20-річним досвідом змогли створити ексклюзивні моделі із сучасним елегантним дизайном, доступною ціною, стабільною роботою та тривалим терміном експлуатації. Galactic – бренд, який знає про мікроклімат у приміщенні все та прагне зробити життя українців максимально комфортним.

Clint


25 років досвіду та сильний підприємницький дух – відмінні риси італійської компанії Clint. Виграшна комбінація, що дозволяє пропонувати високотехнологічні та повністю гнучкі рішення на ринку побутового, комерційного та промислового кондиціювання. Сильною стороною Clint є можливість надавати цільові, індивідуальні рішення для дуже специфічних та складних завдань. Чилери, фанкойли, теплові насоси, руфтопи та компресорно-конденсаторні блоки Clint вже понад 10 років ефективно працюють на різних об'єктах в Україні.

Systemair


Systemair – провідна вентиляційна компанія, що працює у 50 країнах світу. З моменту заснування у 1974 році компанія постійно розширювалася та впроваджувала нові розробки в асортимент своєї продукції. Сьогодні Systemair – це 27 заводів із загальною площею складів понад 300000 м2, 65 компаній у групі з кількістю співробітників, що перевищує 5200 осіб, всесвітньо відомі бренди Frico, VEAB, Fantech, Menerga та Holland Heating. Асортимент продукції охоплює широкий спектр енергоефективних вентиляторів, вентиляційних установок, повітрообробних агрегатів, пристроїв для розподілу повітря, кондиціювання повітря, повітряних завіс та опалювальної техніки. Продукція Systemair надійна в експлуатації та проста у підборі, встановленні та використанні.

Remak


Вентиляційні установки Remak з'явилися на ринку у 1992 році. Понад 250 працівників у чеському місті Рожнов на виробничій території що перевищує 32000 м 2 , забезпечують імпорт високоякісних вентиляційних агрегатів у 25 країн світу, у тому числі й в Україну. REMAK є найбільшим чеським виробником сучасних систем вентиляції. Найкращі фахівці в галузі вентиляції та кондиціонування змогли забезпечити асоціацію слів якість та надійність з обладнанням REMAK. Це підтверджено європейськими сертифікатами EUROVENT та ISO 9001:2009.

Frico


Frico є визнаним лідером європейського ринку теплового обладнання. Теплові вентилятори, інфрачервоні обігрівачі та повітряні завіси шведського виробника давно є еталоном надійності у галузі. Величезний досвід експлуатації в умовах Скандинавського клімату, інноваційний підхід до енергозбереження та підвищені вимоги до дизайну теплового обладнання забезпечують попит, що постійно зростає на обладнання Frico у всьому світі. 80-ти річний досвід виробництва у поєднанні з власним унікальним науково-виробничим центром Frico дозволяє розробляти та впроваджувати комплексні рішення у забезпеченні комфортного мікроклімату.

Wigam


Wigam - італійська компанія, що виробляє обладнання для кондиціювання та холодильних систем з 1976 року. Популярність продукції WIGAM у всьому світі обумовлена її незмінно високою якістю, високотехнологічністю та екологічністю. Постійне дослідження та моніторинг ринку кондиціонування та холодильних систем дозволяють висококваліфікованим фахівцям компанії створювати обладнання та інструмент, затребуваний фахівцями галузі.

Errecom


Errecom – італійська компанія, що успішно вирішила проблему пошуку та усунення мікровитіків у системах кондиціонування та холодильних установках. Доказом цього є експорт продукції Errecom до 92 країн у всіх куточках світу. У 2001 році Лука Ронга зміг роздивитись величезні перспективи розвитку та зростання в сегменті ринку, слабо розвиненого не тільки в Італії, а й у всьому світі. Активна робота у цьому сегменті ринку з використанням розробок власної дослідницької лабораторії призвела до створення сучасних унікальних та затребуваних продуктів. Найбільш популярні продукти компанії: герметики, антибактеріальні засоби очищення, ультрафіолетові детектори витоків, тести кислотності та апарати для внутрішнього миття теплообмінників.

Каталог продукції:

Refco


Refco – швейцарський виробник компонентів та інструментів для пристроїв кондиціювання та холодопостачання. Refco була заснована у 1972 році. Незмінною метою компанії було виробництво продукції найвищої якості. Також величезним стимулом розвитку від невеликої місцевої компанії до світового постачальника було прагнення ефективно вирішувати специфічні запити клієнтів за допомогою власних інноваційних технологій та рішень. Така стратегія призвела до того, що Refco є лідером на багатьох ринках по всьому світу. Індикатори вологості, віброопори, сервісний інструмент, вакуумні насоси, манометрія та аксесуари – це те, що використовують мільйони фахівців у всьому світі для вирішення повсякденних та специфічних завдань.

Каталог продукції:

Tecnosystemi


Tecnosystemi SpA – італійська компанія, що розповсюджує свою продукцію по всьому світу під брендами Toolsplit, Apply Air, FV Power, Smart clima, Galaxy, Project Wind, Showgas та Apply Co. Продукція компанії – результат узгодженої командної роботи, всебічних досліджень та постійних випробувань. Визнання та популярність серед фахівців ОВК отримали вальцювателі, труборізи, станції відкачування холодоагенту, віброопори, вакуумні насоси, течешукачі та помпи-розпилювачі для збільшення продуктивності кондиціонера.

Каталог продукції: