Компанія REMAK — заснована у 1991 році. Перше постачання обладнання, що виробляється в Україну, відбулося в 1996 р. На сьогодні величезна кількість об'єктів у різних сферах успішно експлуатується з обладнанням REMAK (Чехія) — від великих виробничих підприємств та громадських будівель до невеликих кафе та приватних будинків.

REMAK — це сім основних лінійок обладнання зі своєю спеціалізацією, та повним набором інструментів для обробки повітря, керованої фірмовою автоматикою на базі Siemens Climatix, яка має сучасні функції, включаючи керування через мережу «Internet» за допомогою програми на iOS або Android, роботу з протоколами BMS .

REMAK має сертифікат EUROVENT, унікальну програму підбору AeroCAD, та демократичну ціну, порівнянну з українськими виробниками.

REMAK — ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКА ВЕНТИЛЯЦІЯ ЗА УКРАЇНСЬКИМИ ЦІНАМИ.

Компанія «Сан-Айс» є офіційним представником обладнання REMAK, здійснює підбір обладнання за завданнями замовників та проектів, консультацію проектних та монтажних компаній, технічну підтримку при інсталяції, пуско-налагодженні та експлуатації обладнання для центрального кондиціювання та вентиляції.

Remak