Чіллери та теплові насоси

CHA/IK/A 21÷81 Чилери Clint серії Compact Line
Артикул: CHA/IK/A 21÷81
0 грн.
CHA/IK/A 21÷81 Чилери Clint серії Compact Line

CHA/IK/A 21÷81 Чилери Clint серії Compact Line

Модель: CHA/IK/A 21÷81

Артикул: CHA/IK/A 21÷81

від 0 грн.

Серія чилерів Clint Compact Line CHA/IK/A 21÷81 класу А енергоефективності з інверторною технологією для високої ефективності при часткових навантаженнях.

Дана серія чилерів відрізняється компактними розмірами, низькошумною роботою та оптимізованим водяним контуром із корпусом, виконаним з металу peraluman.

Виококомпактні та технологічні агрегати пропонують неперевершений комфорт.

Агрегат високої ефективності із вбудованим насосом із приводом від ЕC інверторного безщіткового електродвигуна.

Агрегати відповідають європейським нормам ErP 2021 року.

Переваги:

 • Електронний терморегулюючий вентиль.
 • Холодоагент R410A.
 • Робота в режимі нагрівання за зовнішньої температури до -15 °C.
 • Самонесуча рама з алюмінієвого сплаву "peraluman", встановлена на гумові опори віброізолюючі, і панелі з листової оцинкованої сталі. Компресорний відсік із звукоізоляцією (51÷81).
 • Інверторний спіральний компресор із вбудованим тепловим захистом та нагрівачем картера, звукоізоляційна кришка (51÷81).
 • Конденсатор у вигляді теплообмінника з мідних труб з алюмінієвим ребра, з піддоном для збору конденсату у теплових насосів.
 • Випарник у вигляді паяного пластинчастого теплообмінника з нержавіючої сталі AISI 316 з диференціальним реле тиску води. З обов'язковим нагрівачем захисту від заморожування теплових насосів.
 • Виробництво – Італія.
 • Версії: WP (тепловий насос).
CHA/K 182-P÷604-P Чилери Clint серії Aqua Plus
Артикул: CHA/K 182-P÷604-P
0 грн.
CHA/K 182-P÷604-P Чилери Clint серії Aqua Plus

CHA/K 182-P÷604-P Чилери Clint серії Aqua Plus

Модель: CHA/K 182-P÷604-P

Артикул: CHA/K 182-P÷604-P

від 0 грн.

Чилери та теплові насоси серії CHA/K 182-P÷604-P, що працюють на холодоагенті R410A, призначені для обслуговування середніх комерційних будівель та промислових систем.

Вони використовуються спільно з внутрішніми блоками для кондиціонування приміщень або компенсації теплонадлишків, що утворюються при технологічних процесах. Може оснащуватися платою RS485 ModBus.

Агрегати з осьовими вентиляторами, спіральними компресорами та пластинчастим тепообмінником навіть у низькошумній версії можуть бути укомплектовані гідромодулем з баком або насосом, а також з баком та насосом або з технологією AQUALOGIK.

Система контролю AQUALOGIK зі штучним інтелектом оптимізує уставку температури води та регулює енергоживлення насоса та вентиляторів. Таким чином виключається застосування інерційного бака, досягається висока енергоефективність, тиха робота агрегату, оптимальні габарити та вартість.

Надзвичайна експлуатаційна гнучкість агрегатів даної серії забезпечується за рахунок широкого вибору додаткових опцій, що встановлюються на заводі або поставляються окремо.

Виробництво – Італія.

Версії: PS (насос), SI (акумулюючий бак), ST (система Aqualogik - інверторне керування насосом та вентиляторами).

CHA/K 726-P÷36012-P Чилери Clint серії Multi Power
Артикул: CHA/K 726-P÷36012-P
0 грн.
CHA/K 726-P÷36012-P Чилери Clint серії Multi Power

CHA/K 726-P÷36012-P Чилери Clint серії Multi Power

Модель: CHA/K 726-P÷36012-P

Артикул: CHA/K 726-P÷36012-P

від 0 грн.

Чилери та теплові насоси Clint CHA/K 726-P÷36012-P на фреоні R410A призначені для великих комерційних та промислових будівель.

Багатокомпресорні агрегати з двома холодильними контурами для отримання високої енергетичної ефективності, зниження пускових струмів, відмови від накопичувального бака та низькошумної роботи. Велика кількість копресорів збільшує ресурс машини та полегшує обслуговування, а широка гамма опцій, встановлених на заводі або що поставляються окремо, дає універсальність та функціональність серії.

Можливі як опції нові ЄС інверторні двигуни вентиляторів з високим напором та ефективністю для під'єднання до повітроводів.

Агрегати, що працюють лише на охолодження, відповідають вимогам ErP 2021 щодо технологічного охолодження; для забезпечення комфортного охолодження вони відповідають вимогам, якщо постачаються з опціями EC або ECH (вентилятори з інверторними двигунами EC).

Моделі теплових насосів 726-P ÷ 13010-P відповідають вимогам ErP; моделі 15010-P ÷ 36012-P відповідають вимогам, якщо поставляються з опціями EC або ECH (вентилятори з інверторними двигунами EC).

Переваги:

 • два незалежні контури холодоагенту, від 6 до 12 компресорів у чилері;
 • комплектується лише насосом (бак-акумулятор не потрібний);
 • висока ефективність при часткових навантаженнях;
 • спіральні компресори;
 • пластинчасті теплообмінники;

Виробництво – Італія.

Версії: WP (тепловий насос), SSL (дуже тихий), WP/SSL.

CHA/K 91 - 151 Чилери CLINT серії Aqua Light
Артикул: CHA/K 91 - 151
0 грн.
CHA/K 91 - 151 Чилери CLINT серії Aqua Light

CHA/K 91 - 151 Чилери CLINT серії Aqua Light

Модель: CHA/K 91 - 151

Артикул: CHA/K 91 - 151

від 0 грн.

Чилери з тепловими насосами серії CHA/K 91 - 151 AquaLight, що працюють на холодоагенті R410A, призначені для задоволення потреб для малих та середніх систем кондиціювання у житлових та комерційних будинках. Чилери, каркаси яких виготовлені зі сплаву Рeraluman високою корозійною стійкістю, призначені для роботи з системою фанкойлів та іншими споживачами, при необхідності можуть бути поєднані з інноваційною системою диспетчеризації та управління Climafriend, яка дозволяє програмувати та забезпечувати раціональний рівень комфорту у різних приміщеннях. Навіть у версіях з низьким рівнем шуму, з насосною групою та без неї, агрегати для ефективного застосування мають особливі технічні та конструкторські рішення. Широка гамма аксесуарів, що поставляються окремо, забезпечує функціональність серій.

Переваги:

 • Агрегат з несучою рамою зі сплаву Peraluman, панелі виготовлені з сталевих оцинкованих листів.
 • Спіральні компресори із вбудованим захистом від перегріву та нагрівачем картера, при необхідності.
 • Осьові вентилятори з низькою витратою повітря та особливим профілем лопатки з безпосереднім приводом від двигуна.
 • Конденсатор виготовлений з мідних труб з алюмінієвим ребра.
 • Паяний пластинчастий теплообмінник з нержавіючої сталі марки AISI 316 із встановленим диференціальним реле перепаду тиску на теплообміннику та електронагрівачем для захисту від заморожування для версій WP.
 • Холодоагент R410A.
 • Електричний відсік має: головний вимикач із пристроєм замикання дверей, плавкі запобіжники, контактори для компресора та насоса.
 • Мікропроцесорне управління та регулювання.
 • Контур включає: ізольований накопичувальний бак, циркуляційний насос, запобіжний клапан, манометр та розширювальний бак.
 • Виробництво – Італія.
 • Версії: SP (гідромодуль), ST (система Aqualogik - інверторне керування насосом та вентиляторами), WP (тепловий насос), WP/SP, WP/ST.