CLINT — відомий у всьому світі бренд Групи G.I. HOLDING, який спеціалізується на теплових насосах, водних чилерах, дахових кондиціонерах та вентиляторних конвекторах. CLINT відомий своєю широкою торговою мережею дилерів, а також надійністю, якістю та технологічністю.

Спеціалізація CLINT — кліматичні рішення для великих об’єктів та проекти зі специфічними запитами. Ми пропонуємо індивідуально розроблені рішення на базі комплектуючих CLINT для створення оптимального клімату за вашими потребами.

CLINT має величезний досвід у розробці та виготовленні централізованих систем кондиціонування, з використанням передових технологій та інноваційних конструкторських рішень. Кліматичні установки CLINT використовуються для кондиціонування повітря в жилих приміщеннях, на промислових та комерційних об’єктах.

Концепція ПОВНОЇ ЯКОСТІ CLINT — це основоположний принцип будь-якої сфери діяльності компанії. CLINT відстежує всі фази життєвого циклу виробу від етапу розробки, до збирання та післяпродажного обслуговування.

Вже на етапі розробки, продукція компанії має відповідати всім вимогам якості та бути розрахованою на експлуатацію в умовах, жорсткіших за передбачені.

Етап складання продукції передбачає тестування у змодельованих умовах, які будуть набагато складнішими, за передбачені умови експлуатації.

Всі параметри та показники роботи готових продуктів – тиск, температура, рівень шуму, тощо - мають відповідати очікуваним результатам.

Основна мета компанії на сьогоднішній день — надати клієнтам якісне, надійне та енергоощадливе кліматичне обладнання. Це нелегка задача досягається шляхом запровадження нових технологій створення компресорів, роторів, контрольних плат. Все це допомагає досягти високої енергоефективності обладнання задля зменшення негативного впливу на екологію та її подальшого збереження.

Clint