Mitsubishi Heavy Industries

MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES AIR CONDITIONING EUROPE LTD. — компанія, що відома на світовому ринку кліматичної техніки ще з 1953 року, випустивши свій перший напівпромисловий кондиціонер DP-S. З того часу компанія запропонувала світові безліч унікальних, технологічних та надійних кліматичних рішень, а теперішній девіз MHI Move the world forward (рухати світ вперед) яскраво відображає мету компанії щодо створення інноваційного та екологічного обладнання.

Продукція MHI масово представлена на ринку України, що обумовлене її високою якістю та довірою споживача. Кондиціонери MHI відомі своєю довговічністю, вони не примхливі в експлуатації та здатні роками створювати у ваших приміщеннях бажаний мікроклімат.

Завдяки компанії «Сан-Айс», придбати кондиціонери Mitsubishi Heavy Industries можливо з будь-якого міста України, адже ми є ексклюзивним дистриб’ютором бренду! У нас представлений актуальний модельний ряд продукції Mitsubishi Heavy Industries, найкращі та нові серії як для побутових, так і для комерційних та промислових потреб.

Кліматична техніка Mitsubishi Heavy Industries відрізняється від конкурентів безкомпромісною якістю та технологічністю. Лаконічний та стильний дизайн внутрішніх блоків побутових та напівпромислових спліт-систем буде чудово виглядати у будь-якому інтер’єрі.

Вся продукція, а також заводи, що виробляють її, сертифіковані відповідно до вимог ISO9001, ISO14001, мають сертифікати Європейського Союзу. Сертифікація ISO900 підтверджує наявність на заводах системи забезпечення відмінної якості, що відповідає найвищому світовому стандарту, а сертифікація ISO1400 та європейські сертифікати означають відповідність продукції вимогам щодо раціонального використання навколишнього середовища.

Mitsubishi Heavy Industries