Мульти спліт-системи Galactic

При проектуванні системи кондиціонування, яка дозволила б створити максимально комфортні умови в офіси, квартирі чи приватному будинку, не рідко виникає проблема з розміщенням обладнання. У звичайній спліт-системі внутрішній блок розміщується у кімнаті, а зовнішній на фасаді будівлі. У багатокімнатних приміщеннях доводиться на фасаді розміщувати декілька зовнішніх блоків. В результаті цього псується екстер'єр будівлі. До того ж, досить часто виникає проблема в тому, що це не завжди можливо, особливо в новобудовах, де забудовник на одну квартиру виділяє всього одне місце під зовнішній блок системи кондиціонування. В цьому випадку проблема легко вирішується за допомогою мульти спліт-систем.

Особливості мульти спліт-систем

На відміну від звичайних кондиціонерів, до одного зовнішнього блоку мульти спліт-системи можна підключати до 4-х внутрішніх блоків. При цьому:
  • на фасаді будівлі буде розміщений тільки один зовнішній блок;
  • завдяки особливостям конструкції зовнішній блок можливо максимально віддалити від житлових приміщень;
  • в різних кімнатах можливо встановити внутрішні блоки різних типів, враховуючи особливості конкретного приміщення;
  • в кожному окремому приміщенні можна встановити свій комфортний рівень температури.

Модельний ряд мульти спліт-систем Galactic

Серед представлених на ринку України мульти спліт-систем обладнання ТМ Galactic виділяється своєю надійністю та доступною ціною. На сьогодні лінійка мульти спліт-систем Galactic має такі особливості та представлена:
  • П’ятьма моделями зовнішніх блоків, здатних ефективно охолоджувати чи обігрівати приміщення площею від 40 до 120 м2. При цьому зовнішній блок можливо розмістити на відстані до 25 метрів від внутрішнього.
  • Трьома моделями внутрішніх блоків настінного типу, призначених для приміщень площею від 15 до 50 м2. Їх сучасний та лаконічний дизайн дозволяє їм гармонійно виглядати майже в любому інтер’єрі.
  • Все обладнання має високий коефіцієнт сезонної енергоефективності: А++ при роботі в режимі охолодження та А+ в режимі обігріву.
  • Прихованих 2-ох сегментний дисплей, який при необхідності можливо відключити за допомогою сучасного пульта дистанційного керування.
  • Чистоту повітря в приміщенні забезпечують вбудований іонізатор та два фільтри тонкої очистки. Карбоновий фільтр знищує неприємні побутові запахи. Мульти-фильтр (складається з HEPA-фільтра, Aroma-фільтра, Silver ion фільтра та катехінового фільтра) захищають кімнату від алергенів, пилу та бактерій.
Надійність обладнання та його стабільну роботу забезпечують сучасні системи інтелектуальної самодіагностики та захисту від коливань напруги. Гарантія на обладнання складає 3 роки та розповсюджується на все обладнання, придбане на території України. Мульти спліт-системи Galactic – це сучасне високоенергоефективне обладнання, доступне кожній родині.